Jumaat, Ogos 11, 2017

Piala Malaysia 2017


Rk.Kumpulan APMSKJBPGMT
1.PKNP FC531199010
2.Pahang513111656
3.T-Team FC51221011-15
4.Negeri Sembilan5122812-45
Rk.Kumpulan BPMSKJBPGMT
1.Perak5410112913
2.Felda United FC5320105511
3.Kuala Lumpur502319-82
4.PKNS FC5014410-61
Rk.Kumpulan CPMSKJBPGMT
1.Kedah54011551012
2.Melaka53021011-19
3.Kelantan5203810-36
4.UiTM FC5104411-73
Rk.Kumpulan DPMSKJBPGMT
1.Johor Darul Ta'zim53111331010
2.Selangor5311108210
3.Sarawak511339-64
4.Terengganu503239-63

PM5 - 1 Ogos 2017 (Selasa)
A9 T-Team FC 4-1 Negeri Sembilan (9.00 mlm, Stadium Sultan Ismail Nasiruddin Shah, Kuala Terengganu)
A10 Pahang 6-0 PKNP FC (9.00 mlm, Stadium Darul Makmur, Kuantan)
B9 Felda United FC 3-2 PKNS FC (9.00 mlm, Stadium Tun Abdul Razak, Jengka)
B10 Perak 2-0 Kuala Lumpur (9.00 mlm, Stadium Perak, Ipoh)
C10 Kedah 1-0 UiTM FC (9.00 mlm, Stadium Darul Aman, Alor Setar)
D10 Johor Darul Ta'zim 5-0 Terengganu (9.00 mlm, Stadium Tan Sri Dato; Hj Hassan Yunos, Larkin)

PM5 - 2 Ogos 2017 (Rabu)
C9 Kelantan 2-3 Melaka (9.00 mlm, Stadium Sultan Mohamad IV, Kota Bharu)
D9 Selangor 1-2 Sarawak (9.00 mlm, Stadium Majlis Perbandaran Selayang)

PM6 - 9 September 2017 (Sabtu)
A11 Pahang mln T-Team FC (9.00 mlm, Stadium Darul Makmur, Kuantan)
A12 Negeri Sembilan mln PKNP FC (9,00 mlm, Stadium Tuanku Abdul Rahman, Paroi)
B11 Perak mln Felda United FC (9.00 mlm, Stadium Perak, Ipoh)
B12 Kuala Lumpur mln PKNS FC (9.00 mlm, Stadium Majlis Perbandaran Selayang)
C11 Kedah mln Kelantan (9.00 mlm, Stadium Darul Aman, Alor Setar)
C12 UiTM FC mln Melaka (9.00 mlm, Stadium UiTM Shah Alam)
D11 Johor Darul Ta'zim mln Selangor (9.00 mlm, Stadium Tan Sri Dato' Hj Hassan Yunos, Larkin)
D12 Terengganu mln Sarawak (9.00 mlm, Stadium Sultan Ismail Nasiruddin Shah, Kuala Terengganu)

SUKU AKHIR 1 - 15 September 2017 (Jumaat)/16 September 2017 (Sabtu)
Juara Kumpulan A (A1) mln Naib Juara Kumpulan B (B2)
Juara Kumpulan B (B1) mln Naib Juara Kumpulan A (A2)
Juara Kumpulan C (C1) mln Naib Juara Kumpulan D (D2)
Juara Kumpulan D (D1) mln Naib Juara Kumpulan C (C2)

SUKU AKHIR 2 - 23 September 2017 (Sabtu)/24 September 2017 (Ahad)


SEPARUH AKHIR 1 - 13 Oktober 2017 (Jumaat)/14 Oktober 2017 (Sabtu)
SF1 A1/B2 mln C1/D2
SF2 B1/A2 mln D1/C2

SEPARUH AKHIR 2 - 20 Oktober 2017 (Jumaat)/21 Oktober 2017 (Sabtu)

FINAL - 4 November 2017 (Sabtu)
SF1 mln SF2

PM1 - 4 Julai 2017 (Selasa)
A1 Pahang 2-2 Negeri Sembilan (9.00 mlm Stadium Darul Makmur, Kuantan)
A2 T-Team FC 1-2 PKNP FC (9.00 mlm, Stadium Sultan Ismail Nasiruddin Shah, Kuala Terengganu)
B1 Perak 2-0 PKNS FC (9.00 mlm, Stadium Perak, Ipoh)
B2 Felda United FC 0-0 Kuala Lumpur (9.00 mlm, Stadium Tuanku Abdul Rahman, Jengka)
C1 Kedah 2-0 Melaka (9.00 mlm, Stadium Darul Aman, Alor Setar)
C2 Kelantan 3-1 UiTM FC (9.00 mlm, Stadium Sultan Mohamad IV, Kota Bharu)
D1 Johor Darul Ta'zim 4-0 Sarawak (9.00 mlm, Stadium Tan Sri Dato' Hj Hassan Yunos, Larkin)
D2 Selangor 1-1 Terengganu (9.00 mlm Stadium Majlis Perbandaran Selayang)

PM2 - 7 Julai 2017 (Jumaat)
A3 Negeri Sembilan 3-3 T-Team FC (9.00 mlm, Stadium Tuanku Abdul Rahman, Paroi)
A4 PKNP FC 1-1 Pahang (9.00 mlm, Stadium Perak, Ipoh)
B4 Kuala Lumpur 0-3 Perak (4.45 ptg, Stadium Majlis Perbandaran Selayang)
C4 UiTM FC 0-5 Kedah (9.00 mlm, Stadium UiTM Shah Alam)
D4 Terengganu 0-0 Johor Darul Ta'zim (9.00 mlm, Stadium Sultan Ismail Nasiruddin Shah, Kuala Terengganu)

PM2 - 8 Julai 2017 (Sabtu)
B3 PKNS FC 1-2 Felda United FC (9.00 mlm, Stadium Shah Alam)
C3 Melaka 3-0 Kelantan (9.00 mlm, Stadium Hang Jebat, Melaka)
D3 Sarawak 1-2 Selangor (8.15 mlm, Stadium Negeri, Kuching)

PM3 - 18 Julai 2017 (Selasa)
A5 T-Team FC 1-1 Pahang (9.00 mlm, Stadium Sultan Ismail Nasiruddin Shah, Kuala Terengganu)
A6 PKNP FC 2-0 Negeri Sembilan (4.45 ptg, Stadium Proton, Tanjung Malim)
B5 Felda United FC 1-1 Perak (9.00 mlm, Stadium Tun Abdul Razak, Jengka)
B6 PKNS FC 0-0 Kuala Lumpur (9.00 mlm, Stadium Shah Alam)
C5 Kelantan 3-1 Kedah (9.00 mlm, Stadium Sultan Mohamad IV, Kota Bharu)
C6 Melaka 2-1 UiTM FC (9.00 mlm, Stadium Hang Jebat, Melaka)
D5 Selangor 3-2 Johor Darul Ta'zim (9.00 mlm, Stadium Majlis Perbandaran Selayang)
D6 Sarawak 0-0 Terengganu (8.15 mlm, Stadium Negeri, Kuching)

PM4 - 29 Julai 2017 (Sabtu)
A7 Negeri Sembilan 2-1 Pahang (9,00 mlm, Stadium Tuanku Abdul Rahman, Paroi)
A8 PKNP FC 4-1 T-Team FC (4.45 ptg, Stadium Proton, Tanjung Malim)
B7 PKNS FC 1-3 Perak (9.00 mlm, Stadium Shah Alam)
B8 Kuala Lumpur 1-4 Felda United FC (9.00 mlm, Stadium Majlis Perbandaran Selayang)
C7 Melaka 2-6 Kedah (9.00 mlm, Stadium Hang Jebat, Melaka)
C8 UiTM FC 2-0 Kelantan (9.00 mlm. Stadium UiTM Shah Alam)
D7 Sarawak 0-2 Johor Darul Ta'zim (9.00 mlm, Stadium Negeri, Kuching)
D8 Terengganu 2-3 Selangor (9.00 mlm, Stadium Sultan Ismail Nasiruddin Shah, Kuala Terengganu)



Undian: 22 Mei 2017 (Isnin)

KUMPULAN A
Pahang
T-Team FC,
Negeri Sembilan,
PKNP FC

KUMPULAN B
Perak
Felda United FC
PKNS FC
Kuala Lumpur

KUMPULAN C
Kedah
Kelantan
Melaka
UiTM FC

KUMPULAN D
Johor Darul Ta'zim
Selangor
Sarawak
Terengganu

POT 1: Johor Darul Ta'zim, Pahang, Kedah, Perak

POT 2: Selangor, Felda United FC, Kelantan, T-Team FC

POT 3: PKNS FC, Melaka, Sarawak, Negeri Sembilan

POT 4: Terengganu, PKNP FC, Kuala Lumpur, UiTM FC

Tiada ulasan: